Sigortalı Nakliyat

Kurumsal Firma

Alanımızda her geçen gün ün salmaya devam ediyor ve memnuniyetinizi sağlayacak hizmetler veriyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Yeni nesil hizmet yaklaşımlarımız ile birlikte sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz.

Ev veya ofis taşıma işlemi oldukça büyük sorumlulukları da beraberinde getirmekte ve stresli bir süreç olmaktadır. Çukurova Nakliyat olarak bu süreci daha stressiz hale getirmeye çalışmakta ve müşterilerimizin eşyalarının en ufak bir hasar dahi almadan yeni adreslerine ulaşmasını amaçlamaktayız. Beklenmedik durumlardan dolayı eşyaların hasar alması halinde de Ankara sigortalı nakliyat hizmetimiz ile kendilerinin maddi hasarını karşılamakta ve onları mağdur etmemekteyiz.

  

  

Sigortalı Nakliyat Hizmetinin Avantajları

Taşınacak olan bireylerin taşınma süreçlerini gözlerinde büyütmelerinin en önemli nedenlerinden biri, bu süreçte eşyalarının hasar alma risklerinin olmasıdır. Doğru firmanın tercih edilmemesi veya nakliye sürecinin işinin ehli olmayan kişiler tarafından yönetilmesi, eşyaların hasar almasını kaçınılmaz yapmaktadır. Eşyaların çalınması, kaybolması, fiziki olarak hasar alması gibi pek çok risk taşınma esnasında bulunmaktadır. Sigortalı nakliyenin önemine bakıldığında ise; sigortalı nakliyat bu risklerin her birinin ortaya çıkartabileceği hasarın tazmin edilmesini sağlamaktadır. Dolayısı ile taşınacak olan bireylerin mağduriyet yaşamalarını önlemektedir.

Firmamız seneler içerisinde edindiği tecrübe ile beraber müşterilerine hasarsız nakliye hizmetini garanti edebilmektedir. Ancak öngörülemeyen durumlarda eşyaların hasar almasının önüne geçebilmek mümkün değildir. Bu noktada firmamız müşterilerimizin eşyalarının bizim sorumluluğumuzda olduğu süreçte mağduriyet yaşamalarının önüne geçmeyi amaçlamaktadır. Bu sebeple sigortalı nakliyat hizmeti vermekte ve taşınacak olan eşyaların her birini sigortalamaktadır. Sigortalanan eşyalarının maddi veya manevi değerinin olması fark etmeksizin hasarları karşılanmaktadır.

Taşınma Sürecinde Güven Veren Nakliye Firması

Çukurova Nakliyat olarak uzun senelerdir gerçekleştirdiğimiz başarılı nakliyat işlemleri, sektörde ismimizi duyurmamızı sağlamıştır. Her başarılı nakliye hizmetimiz, bize müşteri olarak geri dönmektedir. Bu süreçte sektörde güven veren bir firma olmamızın en önemli sebeplerinden biri ise; müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım sergilememiz ve müşterilerimizi hiçbir konuda mağdur etmememizdir.

Müşterilerimizin sadece eşyalarını değil, aynı zamanda bütçelerini de düşünmekteyiz. Müşterilerimize uygun fiyatlar ile nakliye kaliteli nakliye hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Sigortalı nakliyat fiyatlarımızı belirlerken diğer hizmetlerimizde olduğu gibi kar marjını düşük tutarak uygun ücretler çıkartmaktayız. Taşınma sürecinin düşme, kırılma, kaybolma gibi durumlar yaşamadan rahat ve güvenli şekilde geçmesini amaçlamaktayız.

cukurova-beyaz-logo.png
Ankara Çukurova Nakliyat, alanında uzman personelleri ve yenilikçi altyapısı ile her geçen gün Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı alanında ün salmaya devam etmektedir. Sizlerin memnuniyetini hedef alarak çalışmalarını sürdüren firmamız, kendini geliştirmeye, geliştirdikçe memnun etmeye devam ediyor. Her geçen gün artan kalitemiz ve yeniliklerimiz ile birlikte sizlerde eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyıp, yeni adreslerinize huzurla taşınabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.