Şehiriçi Nakliyat

Kurumsal Firma

Alanımızda her geçen gün ün salmaya devam ediyor ve memnuniyetinizi sağlayacak hizmetler veriyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Yeni nesil hizmet yaklaşımlarımız ile birlikte sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz.

Çukurova Nakliyat olarak Ankara’da hizmet veren ve sektörde adını duyurmayı başarmış olan profesyonel bir nakliye firmasıyız. Ankara şehir içi nakliyat hizmeti ile girdiğimiz sektörde, günümüzde Türkiye’nin her yerine eşyaları ulaştırabilmekteyiz. Taşınacak olan bireyler için hem fiziksel hem de mental olarak oldukça zorlayıcı olan taşınma sürecini, çok daha kolay hale getirmeyi amaçlamakta ve hizmet kalitemizi de bu doğrultuda her geçen gün daha da arttırmaya çalışmaktayız. Müşterilerimizin herhangi bir sorumluluk almadan taşınabilmelerini sağlamakta ve eşyalarının hasarsız bir şekilde yeni adreslerine ulaşmasını amaçlamaktayız.

  

  

Şehir İçi Taşımacılıkta Önemli Noktalar

Taşınma sürecinde eşyaların hasar alma riski, taşınacakları mesafe arttıkça artmaktadır. Bu sebeple çoğunlukla şehirler arası nakliyatın şehir içi nakliyat hizmetine göre daha riskli olduğu düşünülmektedir. Ancak şehir içi nakliyatta dikkat edilecek noktalar da oldukça fazla sayıdadır ve bu noktalara dikkat edilmesi durumunda, nakliye sürecinin başarılı olması sağlanabilmektedir.

Şehir içi nakliyat hizmeti verirken firmamız öncelikle hizmetin verileceği süreçteki trafik koşullarını göz önüne almaktadır. Bu süreçte çevreye karşı duyarlı olmayı tercih etmekte ve hem eşyaların hem de çevrenin zarar görmeyeceği şekilde nakliye sürecini yönetmekteyiz. Müşteri memnuniyetini odak noktamız haline getirdiğimiz için müşterilerimizin mağdur olmalarını önlemeye çalışmakta ve oluşabilecek problemler karşısında önceden tedbirimizi almaktayız.

İhtiyaca Uygun Nakliye Hizmeti Seçenekleri

Çukurova Nakliyat olarak standart hizmetler vermek ve standart ücretler uygulamak yerine müşterilerimizin şartlarını dikkate alarak hizmet vermekteyiz. İhtiyaca göre belirlenecek nakliyat seçenekleri doğrultusunda müşterilerimizin nakliye planlarını hazırlamaktayız. Yüksek katlı ve dar merdivenli binalarda oturmaları durumunda, kendilerine asansörlü nakliye araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Eşyalarını yerleştirecekleri yeni adresi belirleyememiş olmaları halinde, eşya depolarımızda istedikleri süre boyunca eşyalarını depolamaktayız. Eşyalarının öngörülemeyen durumlarda hasar alması halinde hasarlarının karşılanmasını isteyenlere sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz fiyatlar da ihtiyaçlarına göre aldıkları hizmetler üzerinden hesaplanmaktadır. Taşınacak olan eşya sayısı, eşyaların taşınacağı yeni adresin eski adres ile olan mesafesi, talep ettikleri hizmetler doğrultusunda hesaplama yapmaktayız. Her bütçeden bireyin taşınma sürecini kolaylaştırmayı amaçladığımız için kar marjımızı düşük tutmaktayız.

cukurova-beyaz-logo.png
Ankara Çukurova Nakliyat, alanında uzman personelleri ve yenilikçi altyapısı ile her geçen gün Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı alanında ün salmaya devam etmektedir. Sizlerin memnuniyetini hedef alarak çalışmalarını sürdüren firmamız, kendini geliştirmeye, geliştirdikçe memnun etmeye devam ediyor. Her geçen gün artan kalitemiz ve yeniliklerimiz ile birlikte sizlerde eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyıp, yeni adreslerinize huzurla taşınabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.