Parça Eşya Taşıma

Kurumsal Firma

Alanımızda her geçen gün ün salmaya devam ediyor ve memnuniyetinizi sağlayacak hizmetler veriyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Yeni nesil hizmet yaklaşımlarımız ile birlikte sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz.

Sadece müşteri memnuniyetine önem veren nakliye firmalarının tercih ettiği hizmetlerden biri olan Ankara parça eşya taşıma, firmamız tarafından uzun yıllardır verilen hizmet seçeneklerinden biri olmaktadır. Çukurova Nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarının sayısına bakmadan onların bu süreci daha motive şekilde geçirebilmelerini amaçlamaktayız. Bu yüzden eşyalarını hasar almayacak şekilde paketlemekte ve araçlarımıza yerleştirerek yeni adreslerine ulaştırmaktayız. Türkiye’nin her köşesine hızlı, ekonomik ve güvenli şekilde parça eşya nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

  

  

Parça Eşya Taşıma Hizmetinin Önemi Nedir?

Eşyaların tamamının değil de sadece bir kısmının taşınması, parça eşya taşıma olarak isimlendirilmektedir. Aynı mesafeyi çok daha az sayıda eşya ile gitmek, nakliye firmaları için karlı bir durum değildir. Dolayısı ile ticari kaygıları ön planda tutarak bazı firmalar parça eşya taşıma hizmeti vermemektedirler. Bazı firmalar da parça eşya taşıma hizmetini oldukça yüksek fiyatlar ile vererek bu şekilde kar etmeye çalışmaktadırlar. Ancak bu durumda taşınacak olan kişiler mağdur olabilmektedirler.

Hızlı şekilde taşınma işlemini sağlamayı amaçlayan firmamız, eşya sayısı fark etmeksizin hizmet kalitesinden ödün vermeden nakliye hizmeti vermektedir. Birkaç parça eşyayı müşterilerimizin kendi imkanları ile taşımaya kalkmaları, eşyalarının hasar almasına neden olabilmekte ve fiziksel olarak da onları zorlayabilmektedir. Bu sebeple onların işlerini kolaylaştırmaya çalışmaktayız. Eşyalarının demontesini, paketlenmesini, taşındıktan sonra montajını üstlenmekteyiz.

Yüksek Kalitede Ankara Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Çukurova Nakliyat olarak hizmet politikamızı her hizmet için eşit tutmaktayız. Kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan firmamız, parça eşya taşımada kalite konusunda ödün vermeden hassasiyet göstererek hizmet vermektedir. Her bütçeye uygun hizmet vermeyi amaçlayan firmamız; taşınacak olan eşya sayısına ve eşyaların taşınacağı mesafeye göre ücretleri belirlemektedir. Profesyonel bir nakliye hizmeti sunabilmek ve eşyaları daha kaliteli şekilde yeni adreslerine taşıyabilmek için gelişmiş ekipman ve araçlar ile nakliye faaliyetlerimizi desteklemekteyiz. Geniş araç filomuzda bulunan araçların nakliye esnasında herhangi bir problem çıkarmaması için bu araçların düzenli olarak bakımlarını yaptırmaktayız. Aynı zamanda belirli periyotlarda araçlarımızı yenilemekteyiz. Hijyen konusunda müşterilerimizin endişe etmelerine gerek olmamaktadır. Kullanılan her ekipman ve araç öncesinde temizlenmektedir.

cukurova-beyaz-logo.png
Ankara Çukurova Nakliyat, alanında uzman personelleri ve yenilikçi altyapısı ile her geçen gün Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı alanında ün salmaya devam etmektedir. Sizlerin memnuniyetini hedef alarak çalışmalarını sürdüren firmamız, kendini geliştirmeye, geliştirdikçe memnun etmeye devam ediyor. Her geçen gün artan kalitemiz ve yeniliklerimiz ile birlikte sizlerde eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyıp, yeni adreslerinize huzurla taşınabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.