Paketleme Ve Ambalajlama

Kurumsal Firma

Alanımızda her geçen gün ün salmaya devam ediyor ve memnuniyetinizi sağlayacak hizmetler veriyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Yeni nesil hizmet yaklaşımlarımız ile birlikte sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz.

Eşya paketleme, taşınma sürecinin en önemli aşamasıdır. Eşya paketleme sürecinin düzgün yapılmaması, nakliye sürecinde zincirleme birçok hatanın oluşmasına neden olabilmektedir. Bu sebeple eşya paketlemenin işinin ehli kişilere yaptırılması ve bu süreçte profesyonel destek alınması gerekmektedir. Çukurova Nakliyat olarak müşterilerimize hem ekonomik hem de pratik paketleme yöntemleri ile hizmet vermekteyiz. Eşyaların uygun boyutlarda, tek kullanımlık, hijyenik ve birinci kalite ambalajlar ile nakliye sırasında hasar görmeyecek şekilde paketlenmelerini sağlamaktayız. Geniş araç filomuz ve tecrübeli ekiplerimiz ile nakliye sürecini mümkün olan en kısa süre içerisinde sonuçlandırmaktayız. Bu süreçte eğer müşterilerimizin herhangi bir soruları olursa, firmamız ile 7/24 iletişime geçerek sorularının cevaplarını bulabilmektedirler.

  

  

Eşya Paketleme Hizmetinin Kapsamı

Eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması kadar paketleme aşaması da oldukça zorlayıcı olmaktadır. Eşya paketleme işleminin doğru teknik ve malzemeler ile yapılmaması durumunda ise; nakliye esnasında eşyaların paketleri açılabilmekte ve dolayısı ile eşyalar hasar alabilmektedir. Eşya paketlemenin önemi bu noktada devreye girmektedir. Eşyaların kategorilerine ayrıldıktan sonra uygun malzemeler ile paketlenmeleri, nakliye sürecinin başarılı geçmesini sağlamaktadır.

Firmamız paketlenecek olan eşyaların demontajı, yeni adreslerine nakliye edildikten sonra montajı ve uygun malzemeler ile paketlenmesi hizmetlerini vermektedir. Deneyimli ekiplerimiz kırılacak eşyaları, mutfak eşyalarını, elektronik cihazları özel olarak paketlemektedirler. Eşyaların herhangi bir zarara uğramaması önceliğimiz olmaktadır. Bu süreçte birinci kalite ambalajlar kullanmaktayız ve paketleme malzemelerini ekiplerimiz kendileri getirdiği için müşterilerimizin temin etmeleri gereken herhangi bir malzeme de olmamaktadır.

Uygun Ücretler İle Eşya Paketleme Hizmeti

Çukurova Nakliyat olarak öğrencisinden emeklisine her bütçeden ve meslek grubundan bireyin nakliye hizmeti alabilmesini amaçlamaktayız. Bu sebeple standart fiyat uygulaması yerine her müşterimize ihtiyaçları doğrultusunda aldıkları hizmetlere göre bir fiyat uygulaması yapmaktayız. Eşya paketleme fiyatlarını oldukça uygun tuttuğumuz için müşterilerimizin gerçekten ihtiyaç duyduklarında bütçelerini problem edemeden bu hizmeti alabilmelerini sağlamaktayız. Ticari kaygılar ile değil de gerçekten müşterilerimizin taşınma süreçlerini mutlu bir şekilde tamamlayabilmeleri için hizmet vermekteyiz. Paketlemeden doğabilecek hasarları uygun fiyatlar ile hizmet vererek sıfıra indirmeyi amaçlamaktayız.

cukurova-beyaz-logo.png
Ankara Çukurova Nakliyat, alanında uzman personelleri ve yenilikçi altyapısı ile her geçen gün Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı alanında ün salmaya devam etmektedir. Sizlerin memnuniyetini hedef alarak çalışmalarını sürdüren firmamız, kendini geliştirmeye, geliştirdikçe memnun etmeye devam ediyor. Her geçen gün artan kalitemiz ve yeniliklerimiz ile birlikte sizlerde eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyıp, yeni adreslerinize huzurla taşınabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.