Misyon Vizyon

Kurumsal Firma

Alanımızda her geçen gün ün salmaya devam ediyor ve memnuniyetinizi sağlayacak hizmetler veriyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Yeni nesil hizmet yaklaşımlarımız ile birlikte sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz.

Çukurova Nakliyat olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden bugüne kadar her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Ticari kaygılardan ziyade, taşınacak olan insanların sıfır hasar ile nakliye hizmeti alabilmenin mümkün olduğunu da görmelerini istemekteyiz. Bu sebeple kendilerine gerekli güvenlik önlemlerinin alındığı bir hizmet deneyimi sunmaktayız. Üstelik bu hizmeti herkesin alabilmesi için fiyatlarımızı da uygun tutmaktayız.

Ev ve Ofis Nakliyesinde Güvenilir Firma

Ev nakliyesi taşınacak olan bireyler için oldukça zorlayıcı bir süreç olmaktadır. Aynı zamanda ofis taşımacılığı da en az ev nakliyesi kadar zahmetli bir süreçtir. Bu sürecin çok daha kolay olabilmesi için ise; doğru ve güvenilir bir nakliye firmasının tercih edilmesi gerekmektedir. Süreç içerisinde yaşanabilecek en ufak bir aksaklık, eşyaların çok büyük hasarlar almalarına neden olabilmektedir.

Ankara evden eve nakliyat hizmeti ile sektöre adım atan bir firma olarak müşterilerimizin bu süreçte herhangi bir mağduriyet yaşamalarını istememekteyiz. Bu sebeple müşterilerimize karşı proaktif bir yaklaşım içerisinde olmaktayız. Taşınma sürecini hızlı ve özenli bir şekilde yönetmekteyiz. Hangi eşyaların hangi teknikler ile paketlenmesi, eşyaların araçlara nasıl yerleştirilmesi, eşyaların demontajının ve montajının nasıl yapılması, nakliye aracının nasıl sürülmesi gerektiği gibi bilgilere vakıf olan kişilerden oluşan nakliye ekipleri ile hizmet vermekteyiz.

Uygun Fiyatlar İle Profesyonel Nakliyat Hizmeti

Çukurova Nakliyat olarak müşterilerimize gün veya saat sınırlaması koymadan 7/24 kendilerine nakliye hizmeti sunabilmekteyiz. Bu süreçte bizimle iletişime geçtikten sonra nakliye hizmeti almak istedikleri günü ve bu günde tercih ettikleri saat dilimlerini bildirmeleri yeterli olmaktadır. Evleri ve eşyaları ile ilgili gerekli bilgiyi aldıktan sonra kendilerine tahmini olarak nakliye sürecinin ne kadar sürecini bildirmekte ve anlaşılan dilimin dışına çıkmadan hizmet vermekteyiz. Ekonomik ve güvenli nakliye anlayışını benimsemiş bir firma olarak kendilerine uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Sorumluluk sahibi bir firma olarak nakliye sürecinde müşterilerimize herhangi bir sorumluluk vermemekte, sadece süreç içerisindeki hareketlerimizden kendilerini haberdar etmekteyiz. Müşterilerimizin Ankara sigortalı nakliyat hizmetini tercih etmeleri halinde, beklenmedik problemlere karşı eşyaları hasar aldığında da mağduriyetlerini giderebilmekteyiz.

cukurova-beyaz-logo.png
Ankara Çukurova Nakliyat, alanında uzman personelleri ve yenilikçi altyapısı ile her geçen gün Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı alanında ün salmaya devam etmektedir. Sizlerin memnuniyetini hedef alarak çalışmalarını sürdüren firmamız, kendini geliştirmeye, geliştirdikçe memnun etmeye devam ediyor. Her geçen gün artan kalitemiz ve yeniliklerimiz ile birlikte sizlerde eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyıp, yeni adreslerinize huzurla taşınabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.