Mail: ankaracukurovanakliyat@gmail.com Takip Edin:
Telefon: 0312 336 22 92 - 0530 826 68 79 Ankara Çukurova Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

ankara şehilrler arası nakliyat

Evden eve nakliyat firmamız sadece Ankara içi değil, tüm illere şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir. Ankara evden eve nakliye firmamız haftanın her günü, günün her saati evden eve taşıma faaliyetleri yürütmektedir.

Asansörlü, Ambalajlı, Sigortalı, Marangozlu Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık

Yurdumuzun tüm illerine devamlı olarak evden eve şehirler arası taşımacılık hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ankara içi olduğu gibi iller arası ev taşıma hizmetlerimizde de profesyonel bir ambalajlama uygulaması yapıyoruz. Nakliye araçlarımızda her zaman en yeni ve kaliteli ambalaj ve marangozluk malzemeleri hazır olarak bulunmakta ve böylece taşıma işlemleri esnasında çıkacak sorunlar önlenmektedir.

Nakliye hazırlıkları sırasında paketleme öncesi sökülmesi gereken masa, vitrin ve gardrop gibi büyük eşyalarınız marangozluk konusunda deneyimli elemanlarımız tarafından demonte edilir ve yeni evinizde tekrar montajı yapılır. Uzman kadromuz ile taşınan eşyalarınızın eski evinizden alınıp yeni evinize aktarılması esnasında asansörlü taşımacılık hizmeti de veriyoruz. Tüm bu hizmetlerimiz ve çalışmalarımız hakkında bilgi almak için lütfen firmamızı arayınız.

Call Now Button
WhatsApp Logo WhatsApp