Mail: ankaracukurovanakliyat@gmail.com Takip Edin:
Telefon: 0312 336 22 92 - 0530 826 68 79 Ankara Çukurova Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

ankara evden eve nakliyat

Evden eve taşımacılıkta kaliteyi ve ekonomik ücretleri istiyorsanız Ankara nakliyat firmamız sizin için doğru bir tercih olacaktır. Ankara evden eve nakliyat firmaları seçiminde hizmet kalitesi ve özenli çalışmaları ile ayrıcalığı olan ve müşteri memnuniyeti kazanmış nakliye firmamız, sizin de taşınma işlerinizi gerçekleştirmekten mutluluk duyacaktır.

DENEYİMLİ KADRO İLE PROFESYONEL NAKLİYAT HİZMETLERİ

kamyonAmbalajlı Sigortalı Marangozlu Taşımacılık

Nakliye firmamızın Ankara geneli gerçekleştirdiği tüm evden eve taşıma işlerinde, büyük önem verdiği ambalajlama çalışması ile eşyalarınız emniyet içinde yeni evinize taşınmaktadır.

Nakliye öncesi yapılan itinalı paketleme çalışmasından sonra eşyalarınız kamyonumuza aktarılır ve burada da kasa içinde yapılmış olan düzenlemeler sayesinde güven içinde taşınır.

Nakliye araçlarımızda her zaman en yeni ve kaliteli ambalaj ve marangozluk malzemeleri hazır olarak bulunmakta ve böylece taşıma işlemleri esnasında çıkacak sorunlar önlenmektedir.

Nakliye hazırlıkları sırasında paketleme öncesi sökülmesi gereken masa, vitrin ve gardrop gibi büyük eşyalarınız marangozluk konusunda deneyimli elemanlarımız tarafından demonte edilir ve yeni evinizde tekrar montajı yapılır.

Firmamızın tüm nakliyat hizmetleri hakkında bilgi almak için bizi lütfen arayınız.

Call Now Button
WhatsApp Logo WhatsApp