Mail: ankaracukurovanakliyat@gmail.com Takip Edin:
Telefon: 0312 336 22 92 - 0530 826 68 79 Ankara Çukurova Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

 

asansörlü nakliyat

Evden eve nakliyat ve ofis taşıma, iş yeri taşıma gibi tüm hizmetlerimizde asansörlü taşımacılık uygulamamızdan yararlanabilirsiniz. Ankara evden eve nakliye firmamız, çağımızda taşımacılık hizmetlerinin bir gereği olarak gelişen asansörlü taşımacılık hizmetini  bu uygulamanın çıktığı ilk günden itibaren müşterilerine sunmaktadır.

Ankara içi ve şehirler arası taşımacılıkta asansörlü nakliyat hizmeti

Tüm bölgelere gerçekleştirdiğimiz evden eve nakliyat hizmetlerimizde, eşyalarınızın eski evinizden alınıp aracımıza aktarılması ve yeni evinize geldiğimizde tekrar aracımızdan evinize aktarılmasında asansörlü taşımanın avantajları bulunmaktadır. Bu hizmetimiz eşyalarınızın eski yöntemlere göre taşınmasından daha emniyetlidir ve ayrıca taşınma sürenizi büyük ölçüde kısaltmaktadır.

Hizmet kalitemizin bir gereği olarak sunduğumuz asansörlü evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmanız için elbette bazı koşulların uygun olması gerekmektedir.

Eşyalarınızın alınacağı evin ve aktarılacağı yeni evinizin bulunduğu bina, asansör aracımızın emniyetli şeklide yanaşarak çalışmasına uygun durumda olması gerekmektedir.

Eğer binalardan biri bu duruma uygun değilse, gene de asansörlü taşıma hizmetimizden tek bina da yararlanmanız mümkün olacaktır. Lütfen detaylar için firmamızı arayarak bilgi alınız.

Call Now Button
WhatsApp Logo WhatsApp