Mail: ankaracukurovanakliyat@gmail.com Takip Edin:
Telefon: 0312 336 22 92 - 0530 826 68 79 Ankara Çukurova Nakliyat

Ambalajlama Hizmetleri

ambalajlama

Evden eve nakliye firmamız evinizi taşımaya başlamadan önce tüm eşyalarınızı en iyi şekilde paketlemektedir. Ambalajlama işlemlerine verdiğimiz önem sayesinde eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni evinize taşınacaktır. Her bir eşyanın türüne göre en uygun ambalaj malzemelerini kullanırız ve sorunsuz bir taşıma gerçekleştiririz.

ambalajlama

Deneyimli Kadro İle Profesyonel Ambalajlama Hizmetleri

Evinize geldiğimizde eşyalarınızı nakliye aracımıza aktarmadan önce özenli ve dikkatli bir ambalajlama çalışması yapmak için gerekli düzenlemeleri yapmakta ve eşyaların bu şekilde hasarsız taşınmasını sağlamaktayız.

ambalajlama

Her bir eşya hangi tür malzeme ile paketlemeyi gerektiriyorsa o ambalaj malzememiz hazır olarak bulunmaktadır. Bu malzemeler arasında başlıcaları kraft kağıtlar, hava kabarcıklı naylonlar, ambalaj kağıtları, streç filmler, temiz battaniyeler, koli bantları, sağlam karton koliler, karton ve plastik fıçılar gibi ambalaj malzemeleridir.

Gerek evden eve nakliyat gerekse iş yeri ve ofis taşımada mükemmel bir ambalajlama çalışması gerçekleştirmeden eşyalarınızı nakliye aracımıza aktarmayız.  Ambalajlama çalışmasına verdiğimiz bu önem sayesinde tüm eşyalarınız çizilme ve kırılma gibi sorunlar yaşanmadan emniyetli bir şekilde yeni adresinize taşınmaktadır.

Call Now Button
WhatsApp Logo WhatsApp