Evden Eve Nakliyat

Kurumsal Firma

Alanımızda her geçen gün ün salmaya devam ediyor ve memnuniyetinizi sağlayacak hizmetler veriyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Yeni nesil hizmet yaklaşımlarımız ile birlikte sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz.

Ankara evden eve nakliyat süreci, taşınacak olanlar için hem gözde büyütülen hem de nakliye firmalarına karşı önyargılı yaklaşılan bir süreçtir. Ancak Çukurova Nakliyat olarak bu önyargıları yıkmayı amaçlamaktayız. Profesyonel nakliye firması olarak eşyaların hasar almadan yeni adreslerine ulaştırılması için gerekli güvenlik önlemlerini almaktayız. Müşterilerimizin talep ettikleri gün ve saatte nakliye hizmetini vermekteyiz. Deneyimli kadromuz ile eşyaların paketlenmesinden yeni adreslerine taşınmasına kadar ihtiyaçlarına göre istedikleri hizmeti verebilmekteyiz. Bu süreçte müşterilerimiz ile devamlı iletişim halinde olmakta ve yaptığımız işlemleri kendilerine aktarıp onaylarını almaktayız.

  

  

Pratik Ev Nakliyat Hizmeti

Ankara’da hizmet veren firmamız, ev taşımayı kolaylaştıran seçenekler ile müşterilerimizin taşınma süreçlerini çok daha kısa sürede oldukça ekonomik şekilde tamamlamaktadır. Taşınmak isteyen her bireyin önceliği, eşyalarının hasar almadan yeni adreslerine ulaşmasıdır. Bu da oldukça zahmetli ve dikkat gerektiren bir sürecin başlaması anlamına gelmektedir. Ancak firmamız bu süreçte hiçbir müşterisinin mağdur olmasını istememektedir. Bu sebeple müşterilerimizin ihtiyaç duydukları hizmetlerden ve bütçelerinden bağımsız olarak her müşterimize ekonomik ve pratik nakliye hizmeti sunmaktayız.

Taşınmak isteyen müşterilerimiz bize ulaştıktan sonra kendilerine mevcut adresleri, taşınacak olan eşya sayıları ve eşyaların taşınacağı yeni adresleri ile ilgili sorular sormaktayız. Bu soruların cevaplarına göre bir nakliye planı hazırlamaktayız. Nakliye planında önceliğimiz ise; müşterilerimizin eşyalarının hasarsız ve en pratik şekilde yeni adreslerine ulaşması olmaktadır.

Hızlı ve Ekonomik Taşınma Süreci

Taşınma sürecinin insanları mental olarak yormasının en önemli nedeni; evin içerisinde taşınma hareketlerinin başlaması ile taşınma sürecinin bitmesi arasında geçen uzun zamandır. Bu süreçte taşınacak olan bireylerin sinirleri yıpranmaktadır ve yeni düzenlerini bir türlü tam olarak kuramamış olmak günlük hayatlarını da olumsuz etkilemektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız; hızlı nakliyat hizmeti ile nakliye sürecinin mümkün olan en kısa süre içerisinde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Ankara içerisindeki taşınma faaliyetlerini aynı gün içerisinde, şehir dışı nakliyat hizmetlerini ise maksimum 3 gün içerisinde gerçekleştirebilmekteyiz. Üstelik hızlı nakliyat için ek ücret talep etmemekteyiz. Aksine Çukurova Nakliyat olarak kar marjımızı düşük tutarak uygun fiyatlar ile nakliye hizmeti vermekteyiz.

cukurova-beyaz-logo.png
Ankara Çukurova Nakliyat, alanında uzman personelleri ve yenilikçi altyapısı ile her geçen gün Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı alanında ün salmaya devam etmektedir. Sizlerin memnuniyetini hedef alarak çalışmalarını sürdüren firmamız, kendini geliştirmeye, geliştirdikçe memnun etmeye devam ediyor. Her geçen gün artan kalitemiz ve yeniliklerimiz ile birlikte sizlerde eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyıp, yeni adreslerinize huzurla taşınabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.