Eşya Depolama

Kurumsal Firma

Alanımızda her geçen gün ün salmaya devam ediyor ve memnuniyetinizi sağlayacak hizmetler veriyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Yeni nesil hizmet yaklaşımlarımız ile birlikte sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz.

Eşyalarının mevcut adreslerinden taşınması gereken ve taşınacak yeni adresi henüz hazırlayamamış olan müşterilerimiz için Ankara eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Eşyalarını istedikleri zaman mevcut adreslerinden alarak depolarımıza götürebilmekteyiz. Çukurova Nakliyat olarak eşyaları için yeni adres bulan müşterilerimizin eşyalarının depolarımızdan yeni adreslerine nakliyatını da güvenli bir şekilde yine biz gerçekleştirmekteyiz. Uzun yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübeyi deneyimli ekibimiz ile birleştirdiğimizde, ortaya oldukça başarılı nakliye işlemleri çıkmaktadır. Profesyonel bir nakliye firması olarak müşterilerimizin nakliye süreçlerinde problem yaşamamalarını sağlamakta ve taşınma süreçlerinin her aşamasında onların yanında olmaktayız. Bu süreçte aldıkları hizmetin her aşaması için kendilerine öncesinde bilgilendirme yapmaktayız.

  

  

Ankara Eşya Depolama Hizmeti İle Ne Amaçlanmaktadır?

Firma olarak nakliye sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz ve bu süreçte taşınmak isteyen her bireyin yaşayabileceği her probleme karşı bir çözüm sunmayı amaçlamaktayız. Taşınacak olan her kişi henüz taşınacağı adresi belirleyememiş veya hazırlayamamış olabilmektedir. Biz de eşya depolama hizmeti ile eşyalar için acil bir yer bulmak isteyenleri telaştan kurtarmaktayız. Eşyalarını istedikleri süre boyunca depolarımızda tutabilmelerine olanak tanımaktayız.

Oldukça büyük ve korunaklı eşya depolarına sahip olan firmamız, Ankara’da hizmet vermektedir. Depolarımızda bulunan havalandırma sistemleri sayesinde, eşyalar nem veya rutubet kaynaklı herhangi bir hasar almamaktadırlar. Aynı zamanda eşyaların çalınması veya depoda bekledikleri süre içerisinde bir başkasının eşyası ile karışması gibi firmamızın ismini lekeleyebilecek talihsizliklerin yaşanmayacağının garantisini de verebilmekteyiz.

Eşya Depolama Ücretleri Ne Kadardır?

Çukurova Nakliyat olarak uygun fiyat politikası ile uzun yıllardır müşteri kitlemizi geliştirerek hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kar marjımızı düşük tutarak taşınmak isteyen her bireye yardımcı olabilmeyi amaçlamaktayız. Ankara eşya depolama ücretlerimizi belirlerken eşyaların depolarımızda kalacağı süreye ve depolanacak olan eşya sayısına göre bir fiyat belirlemekteyiz. Eşyaların depolanacağı süre oldukça uzun bir süre olacağı için bu süreçte eşyalarının güvenliğinden emin olmak isteyen müşterilerimizin eşyalarını uygun bir ücret karşılığında sigortalayabilmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet politikası ile hareket ettiğimiz için müşterilerimizin ihtiyaç duydukları hizmetler doğrultusunda bir fiyat belirlemekteyiz. Bu sayede yeterince masraflı olan taşınma sürecinde bütçelerini daha fazla zorlamalarına gerek olmamaktadır.

cukurova-beyaz-logo.png
Ankara Çukurova Nakliyat, alanında uzman personelleri ve yenilikçi altyapısı ile her geçen gün Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı alanında ün salmaya devam etmektedir. Sizlerin memnuniyetini hedef alarak çalışmalarını sürdüren firmamız, kendini geliştirmeye, geliştirdikçe memnun etmeye devam ediyor. Her geçen gün artan kalitemiz ve yeniliklerimiz ile birlikte sizlerde eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyıp, yeni adreslerinize huzurla taşınabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.