Asansörlü Nakliyat

Kurumsal Firma

Alanımızda her geçen gün ün salmaya devam ediyor ve memnuniyetinizi sağlayacak hizmetler veriyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Yeni nesil hizmet yaklaşımlarımız ile birlikte sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz.

Çukurova Nakliyat olarak taşınmak isteyen kişilerin taşınma süreçlerini daha kolay hale getirmek amacı ile nakliye sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Başlarda sadece yüksek katlı binalar için kullanılıyor olsa da günümüzde eşyaların daha güvenli şekilde evden çıkartılabilmesi için sıklıkla Ankara asansörlü nakliyat araçları tercih edilmektedir. Asansörlü nakliye araçları; nakliye sürecini kolaylaştırmakla beraber nakliye ekipleri için iş gücü tasarrufu da sağlamaktadır. Bu sayede nakliye maliyetleri de azalmaktadır. Firmamız tarafından uygun fiyatlar ile asansörlü nakliye hizmeti verilmektedir. Amacımız müşterilerimizin taşınma süreçlerini mağdur olmadan tamamlamalarıdır.

  

  

Asansörlü Nakliyatın Önemi Nedir?

Asansörlü nakliyatın önemi dikkate alındığında; eşyaların hasarsız ve güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaşmasını sağlamaktadır. Özellikle dar merdivenli ve yüksek katlı binalarda, eşyalar merdivenlerden indirilmeye çalışıldığında hasar alma riskleri oldukça fazladır. Nakliye ekipleri ağır eşyaları aşağıya indirirken yere düşürebilir veya duvara çarpabilmektedir. Ayrıca eşyaların hepsinin teker teker aşağıya indirilmesi de oldukça uzun zaman almaktadır. Buna karşılık asansörlü nakliyat ile eşyalar hem hızlı hem de güvenli şekilde aşağıya indirilebilmektedir.

Profesyonel nakliye anlayışını benimseyen firmamız, eşyaların güvenli bir şekilde yeni adreslerine ulaşması için gerekli önlemleri almaya özen göstermektedir. Bu sebeple eşyaların doğru teknikler ile paketlenmesi ve evden çıkartılması için dikkat etmektedirler. Gelişen teknoloji ile beraber bu süreci daha hızlı ve profesyonel hale getirebilmek için ise asansörlü nakliye hizmeti vermekteyiz.

Asansörlü Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir?

Asansörlü taşıma yapmak için öncelikle müşterilerimizden binaları ile ilgili gerekli bilgileri talep etmekteyiz. Binalarının yüksekliği, taşınacak olan eşya sayısı gibi bilgiler istemekteyiz. Çukurova Nakliyat olarak oldukça geniş bir araç filosuna sahip olmaktayız. Geniş araç filomuzda metrelerce yüksekliğe ulaşabilecek asansörlü araçlarımız bulunmaktadır. Bu sebeple bina yüksekliğinden dolayı müşterilerimizin hizmetlerinde herhangi bir aksama yaşanmamaktadır.

Asansörlü nakliye yapmak için öncelikle asansörlü aracın paleti binaya doğru ve sağlam bir açı ile yerleştirilmektedir. Açının doğru olduğundan emin olduktan sonra sabitleme işlemi yapılmaktadır. Ardından deneyimli çalışanlarımız eşyaları asansörlü nakliye araçlarına yüklemekte ve aşağıya indirilmesini sağlamaktadırlar. Eşyalar asansörlü araçlara birbirlerine zarar vermeyecek şekilde yerleştirilmektedir.

cukurova-beyaz-logo.png
Ankara Çukurova Nakliyat, alanında uzman personelleri ve yenilikçi altyapısı ile her geçen gün Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı alanında ün salmaya devam etmektedir. Sizlerin memnuniyetini hedef alarak çalışmalarını sürdüren firmamız, kendini geliştirmeye, geliştirdikçe memnun etmeye devam ediyor. Her geçen gün artan kalitemiz ve yeniliklerimiz ile birlikte sizlerde eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyıp, yeni adreslerinize huzurla taşınabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.